Zadzwoń: 501 245 964 lub 501 835 487

©2019 by Mały Karateka. Proudly created with Wix.com

Obozy, zimowiska, półkolonie i weekendowe warsztaty

Miecze na zamku
półkolonie 2_edited.jpg
Karate Przesieka

Obozy letnie i zimowe

Każdego roku organizujemy wyjazdowe obozy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poza tym , że na tych wyjazdach trenujemy karate i poprawiamy kondycję i koordynację, ale też uczymy się m.in. budować własny miecz lub zbroję, poznajemy historie samurajów, bawimy się podczas eksperymentów naukowych, poznajemy tajniki kuglarstwa, tworzymy cuda z balonów i bierzemy udział w grach terenowych. Zajęcia na obozach odbywają się praktycznie przez cały dzień z przerwą na posiłki. Rocznie wyjeżdża z nami około 200 karateków

Półkolonie

Dla tych z nas, którzy nie są jeszcze gotowi na wyjazdowy obóz szykujemy ciekawe atrakcje stacjonarnie. Tematyczne półkolonie takie jak np. "Bądź jak Ninja" czy 'Zostań Samurajem" cieszą się wielkim powodzeniem.

Weekendowe warsztaty wyjazdowe

Dbamy o harmonijny rozwój naszych uczniów i ich rodzin, więc na wyjazdowych warsztatach przerabiamy m.in. program psychologiczny "Przyjaciele Zippiego - jak słuchać i prosić o pomoc", "Jak mówić przepraszam" czy kolory emocji". Dla dorosłych mamy warsztaty "Szkoła dla rodziców", których motto brzmi "wychowywać to kochać i wymagać", czyli sposoby na nawiązanie głębszych relacji z dziećmi, rozwój umiejętności lepszego porozumiewania się.